O mnie

Cześć, jestem Martyna :) 


Pierwszego bloga kosmetycznego założyłam będąc w podstawówce, już wtedy eksperymentowałam i podkradałam kosmetyki mamie. Niestety nie przetrwał, ale koleżanki czytały go i zadawały pytania, na które zawsze z zaangażowaniem odpowiadałam. Teraz trochę śmieszy mnie to, jak wyglądał i co na nim pisałam, ale wierz mi, sprawiało mi to dużą radość :)

Teraz jestem starsza i mam wiele doświadczeń związanych z kosmetykami i pielęgnacją. Chętnie się nimi z Tobą podzielę, jeśli zechcesz odwiedzać moją stronę :) Nadal mam zamiar traktować to przede wszystkim jako dobrą zabawę, ale i swoisty kosmetyczny pamiętnik :) Co jak co, ale nawet ja nie pamiętam, który krem był moim ulubionym 3 lata temu, a może teraz znów dobrze byłoby do niego wrócić? :)


Kilka faktów o mnie:

1. Urodzona w Żywcu, 17 VII 1992 r., rdzenna góralka
2. Świeżo upieczona pani inżynier, studentka pierwszego semestru magisterskiego
3. Zawsze uśmiechnięta i wesoła
4. Uwielbia kosmetyki i ma ich zdecydowanie zbyt dużo
5. Zapalona włosomaniaczka
6. Lubi piec, ale nie zawsze dobrze jej to wychodzi
7. Kocha swojego pudelka RoxankęJeśli nie znasz się na kosmetykach i ich składach, nie masz doświadczenia, nie wiesz po jakie sięgać, nie wiesz do końca, co pasuje do Twojego typu cery, włosów, zostań ze mną. Postaram się rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem prowadzić ten blog, abyś wchodząc tu i czytając, zawsze czuła się bogatsza o nowe informacje, a Twój portfel niekoniecznie był lżejszy. 

Na stronie poruszane będą typowo babskie sprawy, więc jeżeli jesteś zainteresowana wpadaj często :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz